O firmie

Nasz zakład pogrzebowy oferuje profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie cmentarzy w Lublinie jak i wyjazdowe. Zajmujemy się kompleksową organizacją pochówku, dbając o każdy aspekt w najmniejszym szczególe. Powierzając nam organizację pogrzebu, nie musisz się o nic martwić. Zadbamy, by w jak największym stopniu pomóc Ci w tym trudnym czasie. Wiemy, że śmierć bliskiej osoby to trudny czas dlatego dokładamy wszelkich starań, ale możliwie w jak największym stopniu go Państwu ułatwić. Naszą firmę pogrzebową charakteryzuje wysoki profesjonalizm, i wsparcie dla rodziny zmarłego.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Lublin

Odeszła bliski Ci osoba? Musisz zorganizować uroczystości pogrzebowe dla osoby zmarłej, ale żałoba nie pozwala Ci się za to zabrać? Nasz dom pogrzebowy kompleksowo pomoże Ci w przygotowaniach pogrzebu w Lublinie i okolicach. Pomagamy naszym klientom zarówno w załatwianiu formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego jak i w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Zajmujemy się również organizacja ceremonii pogrzebowych, oferujemy trumny i urny oraz wieńce. Do swojej pracy podchodzimy niezwykle profesjonalnie, dbając o potrzeby rodziny osoby zmarłej.

Wsparcie finansowe zakładu pogrzebowego

Jeśli nie masz możliwości finansowych na sfinansowanie pogrzebu Lublin i związanych z nim opłat cmentarnych pomożemy i pokryjemy wszystkie koszty, damy pieniądze na opłaty i księdza, wszystko w ramach bezgotówkowego rozliczenia z ZUS lub KRUS. Wystarczy jedna wizyta w naszym zakładzie pogrzebowym Lublin, aby ustalić wszystkie szczegóły. Jesteśmy dostępni całą dobę, służymy wiedzą i informacją, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:usługi pogrzebowe Lublin,organizacja pogrzebów Lublin,kremacja Lublin,transport zwłok Lublin.

Zakład pogrzebowy w Lublinie, kremacja, sala pożegnań, transport zwłok Lublin

Szukasz odpowiedniego zakładu pogrzebowego? Nasz zakład pogrzebowy posiada wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze (takie jak np. chłodnia, czy sala pożegnań) pozwalające świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym możliwym poziomie. W pełni zajmiemy się organizacją pogrzebu w Lublinie lub okolicy, zaczynając od transportu zwłok po przygotowanie zmarłego i organizację uroczystości pogrzebowych. Pracownicy zakładu pogrzebowego to ludzie odznaczający się wysoką kulturą, którzy zadbają, by cały pogrzeb przebiegł bez zakłóceń i w odpowiedniej atmosferze. W ofercie zakładu pogrzebowego Memorial znajdą Państwo zarówno tradycyjne pogrzeby jak i kremacje.