Firma pogrzebowa - Kremacja Lublin

Nasza firma pogrzebowa Lublin współpracuje z z najlepszymi i uznanymi krematorium w naszej części Polski. Jako zakład usług pogrzebowych Lublin zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, w których ciało zmarłej osoby zostało poddane kremacji. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór urn na prochy i trumny kremacyjne, poza tym gwarantujemy pełen profesjonalizm, przystępne ceny i szeroko pojętą pomoc w tych trudnych dla Państwa chwilach.

Od najdawniejszych czasów znany jest zwyczaj pogrzebowego spopielenia, ciał ludzkich. Pierwszy piec kremacyjny został zbudowany w 1873 roku. W tamtych latach najczęściej spopielano ciała zmarłych Arystokratów, Artystów i Aktorów W latach obecnych kremacja jest najestetyczniejszym rozwiązaniem pochówku i rozwiązuje kwestię braku miejsc na cmentarzach, nie ma nic wspólnego z przekonaniami religijnymi. W naszym kraju Kościół Katolicki nie wnosi zastrzeżeń do procesu kremacji ciała ludzkiego, lecz konieczne jest pochowanie prochów w grobie lub kolumbarium na cmentarzu. Interesuje Cię kremacja zwłok? Chcesz wiedzieć więcej co oferuje nasza firma pogrzebowa? Zapraszamy do kontaktu osoby z Lublin lub okolicy!

Kremacja Lublin

 

Nasze usługi pogrzebowe zakład pogrzebowy Lublin gwarantują: profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

zakład pogrzebowy Lublin, usługi pogrzebowe Lublin, organizacja pogrzebów Lublin, kremacja Lublin, firma pogrzebowa Lublin, transport zwłok Lublin

Kontakt

Całodobowo tel: 81 532–88-87
kom. 515-789-393
Lublin ul.Fabryczna 1A
Lublin ul. Unicka 2


Transport zwłok Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test