Kremacja Lublin

Zakład pogrzebowy Lublin

Memorial jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów od 1996 roku działamy w Lublinie. Naszym obowiązkiem i głównym cele jest pełnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej sprawia, że wychodzimy naprzeciw życzeniom i zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Filar naszej firmy stanowią pracownicy charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą, która gwarantuje rzetelne i poważne podejście do wykonywanej pracy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w rozsądnych, konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych tradycyjnych, w procesie kremacji, wyznaniowych jak i świeckich.

Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego i całego kraju. W naszym zakładzie pogrzebowym załatwią państwo wszystkie formalności związane z pogrzebem, sprawy urzędowe, kancelarie cmentarne, ustalimy jak ma wyglądać przebieg ceremonii pogrzebowej, jaki rodzaj trumny (urny), wieńce, wybierzemy tabliczki i ustalimy treść nekrologów. Całodobowy Zakład Pogrzebowy Memorial oferuje usługi pogrzebowe, transport zwłok. Tel: 81 532–88-87, 515-789-393 Lublin ul.Fabryczna 1A.

Biuro czynne 8:00–16:00.

Firma pogrzebowa Lublin

 

Nasze usługi pogrzebowe zakład pogrzebowy Lublin gwarantują: profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

zakład pogrzebowy Lublin, usługi pogrzebowe Lublin, organizacja pogrzebów Lublin, kremacja Lublin, firma pogrzebowa Lublin, transport zwłok Lublin

Kontakt

Całodobowo tel: 81 532–88-87
kom. 515-789-393
Lublin ul.Fabryczna 1A
Lublin ul. Unicka 2


Zakład pogrzebowy Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test