Kwiaty pogrzebowe: kremacja Lublin

Wieńce, wiązanki i stroiki pogrzebowe Lublin.

Zamów telefonicznie lub osobiście a my dowieziemy na wyznaczony pogrzeb. W ofercie zakładu pogrzebowego Lublin znajduje się wiele kompozycji kwiatowych w zróżnicowanych cenach, wykonanych pod usługi pogrzebowe. Nasze wieńce i wiązanki powstają zawsze ze świeżych kwiatów dostarczanych w dniu pogrzebu, co gwarantuje długotrwałą świeżość i pozwala utrzymać dobry wygląd przez długi czas.

Wykonujemy przeróżne kompozycie według życzenia klienta, nietypowe kształty, liczba kwiatów treść szarfy, która jest dostępna na satynowej szarfie w dwóch kolorach tekstu (czarnym i złotym) i jest drukowana na profesjonalnej drukarce.

Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Galeria kwiatów pogrzebowych Lublin.

Kremacja Lublin

 

Nasze usługi pogrzebowe zakład pogrzebowy Lublin gwarantują: profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

zakład pogrzebowy Lublin, usługi pogrzebowe Lublin, organizacja pogrzebów Lublin, kremacja Lublin, firma pogrzebowa Lublin, transport zwłok Lublin

Kontakt

Całodobowo tel: 81 532–88-87
kom. 515-789-393
Lublin ul.Fabryczna 1A
Lublin ul. Unicka 2


Transport zwłok Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test